Frymburk

Frymburk je unikátní svou polohou - nachází se přímo na břehu Lipenského jezera - do chráněné krajinné oblasti Šumava se odsud v sezóně dostanete velmi snadno pomocí převozu Frymburk-Frýdava nebo na některé výletní lodi, které zde fungují i jako taxi.

Naše nabídka ubytování


Hotely

Hotel Kupec - Frymburk 171 více informací o hotelu (s možností online rezervace)

Hotel Maxant - Frymburk 80 více informací o hotelu (s možností online rezervace)

Hotel Frymburk - Frymburk 140 více informací o hotelu (s možností online rezervace)

Penziony ve Frymburku

Penzion Markus - penzion se nachází ve Frymburku na úpatí Šumavy a 50 metrů od písečného břehu Lipenské přehrady. Má 2 restaurace s terasou a je v něm zdarma dostupné Wi-Fi.

Penzion restaurace U Račáků - Penzion restaurace U Račáků se nachází v obci Blatná, v lesnaté krajině 5 km od Frymburku. Nabízí pronájem jízdních kol, bezplatný kabelový internet a restauraci s letní terasou.

Penzion Star Class - Penzion Star Class se těší klidné poloze v obci Kovářov, pouhých 250 metrů od vodní nádrže Lipno, je obklopený zelení a nabízí vlastní restauraci a ubytování se satelitní TV i bezplatným Wi-Fi.

Pension U Kostela - Penzion U Kostela má ze zahrady přímý přístup k 50 metrů vzdálenému Lipnu. Nabízí pokoje s TV a minibarem. Na místě naleznete také à-la-carte restauraci s dětským koutkem a letní terasu s grilem.


Turistické ubytovny

ZŠ Frymburk - Frymburk 112
SK Tenis - Frymburk 76

Kempy

Chatový tábor
Kemp
Kemp Vřesná
Chatový tábor JAF Lipno - Lojzovy paseky
Caravan park - Yacht Club Kovářov - Kovářov 10